NAGRODY

Oryginalny dizajn, rzadko spotykana czystość składu chemicznego i innowacyjne wykorzystanie węgla aktywnego w kosmetyce doceniono w konkursie śląska rzecz 2015, w którym nagradzane są najlepsze produkty, projekty graficzne oraz usługi z woj. śląskiego.

W roku 2016 kosmetyki Sadza Soap wyróżniono Grand Prix Laur Eksperta, gdzie zestaw kosmetyków Sadza Soap otrzymał Wyróżnienie Nadzwyczajne „Najlepsza Marka” w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego dla Firm „Laur Eksperta”.

Firma, pod której skrzydłami powstała marka Sadza Soap, w 2016 roku została uhonorowana Nagrodą Gospodarczą im. K. Adamieckiego – szczególnym wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorcom z Dąbrowy Górniczej.

W lutym 2017 kultowa kostka Sadza Soap została wyłoniona w plebiscycie „Śląski design w .KTW” i podczas ceremonii wmurowania kamienia węgielnego umieszczona w kapsule czasu w fundamentach biurowca .KTW I, zapisując się tym samym w historii zarówno biurowców, jak i miasta Katowice.

Zestaw Sadza Soap GiftPack został nagrodzony Glammies 2017 jako najlepszy luksusowy kosmetyk do oczyszczania. GLAMMIES to pierwszy urodowy plebiscyt magazynu Glamour, który nagradza te kosmetyki, które pokochały czytelniczki. Sadza Soap otrzymała wyróżnienie za linię produktów zawierająca ekstremalnie oczyszczający węgiel aktywny.